Tłumacz przysięgły Olsztyn

Jeśli szukasz usług tłumacza przysięgłego w Olsztynie, zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą. Zapewniamy usługi wysokiej jakości, a do tego szybkie i niedrogie. Wykonujemy, m.in. tłumaczenia przysięgłe aktów urodzenia, tłumaczenia przysięgłe aktów notarialnych, tłumaczenia pisemne zwykłe (np. stron www) oraz tłumaczenia ustne. Wszystkie zlecenia wykonywane są przez wykwalifikowanego tłumacza przysięgłego.

Warto wiedzieć, że tłumacz przysięgły to zawód regulowany ustawą – nie każda osoba, która dobrze zna język i wykonuje tłumaczenia, może pracować jako tłumacz przysięgły. Kandydat musi zdać egzamin, wtedy zostaje wpisany na listę tłumaczy przysięgłych.

My oferujemy tłumaczenia, które wykonuje dyplomowany tłumacz przysięgły języka ukraińskiego i rosyjskiego nr TP/31/12 – Wanda Konior.  

Tłumaczenia Olsztyn – zobacz ofertę

Przyjmujemy zlecenia na tłumaczenia z języka ukraińskiego i języka rosyjskiego na język polski (i odwrotnie) – zarówno ustne, jak i pisemne. Działamy na terenie całego kraju, również w Olsztynie i okolicach.

Tłumacz przysięgły języka ukraińskiego Olsztyn

Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe z języka ukraińskiego na polski i odwrotnie, z języka polskiego na ukraiński. Jeśli chodzi o tłumaczenia pisemne, to tłumaczymy dokumenty każdego typu, m.in. dokumenty niezbędne do podjęcia pracy w Polsce, do zawarcia związku małżeńskiego, dokumenty samochodowe, dokumentację medyczną itd.

Wanda Konior, nasz tłumacz przysięgły języka ukraińskiego, wykonuje tłumaczenia dokumentów potrzebnych podczas postępowań sądowo-administracyjnych i każdych innych, wymaganych przez urzędy. Ma w portfolio tłumaczenia przysięgłe aktów urodzenia, aktów małżeństw, świadectw ukończenia szkół i suplementów do nich, dyplomów bakaławra specjalisty i magistra, tłumaczenia przysięgłe aktów notarialnych itp.

Obok tłumaczeń pisemny wykonujemy również tłumaczenia ustne ukraińsko-polskie, m.in. w kancelariach notarialnych, sądach itd.

Tłumacz przysięgły języka rosyjskiego Olsztyn

Nasz tłumacz przysięgły języka rosyjskiego Wanda Konior ma w portfolio pisemne i ustne tłumaczenia z języka rosyjskiego na język polski różnorodnych dokumentów, m.in. tłumaczenia aktów urodzenia, świadectw maturalnych z Federacji Rosyjskiej, dyplomów bakałwra, aktów małżeństw, dokumentów medycznych, aktów notarialnych, dokumentów samochodowych, jak i innych dokumentów, które są niezbędne obywatelom rosyjskim do załatwienia spraw urzędowych w Polsce. Wykonuje też tłumaczenia ustne rosyjsko-polskie i polsko-rosyjskie (zarówno tłumaczenia uwierzytelnione, jak i zwykłe).

Tłumaczenia ustne Olsztyn

Mamy w ofercie również tłumaczenia ustne uwierzytelnione. Tłumaczenia ustne uwierzytelnione, czyli wykonywane przez tłumacza przysięgłego, są niezbędne w niektórych okolicznościach, np. w kancelariach notarialnych, trybunałach administracyjnych, Urzędzie Stanu Cywilnego, Wydziale Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców, w sądzie, w prokuraturze oraz na policji itp.

Wykonujemy także zwykłe tłumaczenia ustne – rozmowy telefoniczne, obsługę konferencji itp.

Tłumaczenia przysięgłe Olsztyn – kontakt

Tłumaczenia z języka ukraińskiego i z języka rosyjskiego wykonujemy na terenie całej Polski, również w Olsztynie. Gotowe dokumenty (opatrzone odpowiednią pieczątką) wysyłamy kurierem do rąk własnych.

Dokumenty to tłumaczeń można nam dostarczyć nie tylko osobiście, ale również online za pomocą umieszczonego niżej formularza, e-maila albo komunikatora.

Potrzebujesz usługi tłumaczenia wykonanej przez tłumacza przysięgłego? Skontaktuj się z nami za pomocą:

  • komunikatora (np. Viber, WhatsApp, Messenger), 
  • e-maila: polska@tlumaczalnia.pl,
  • formularza kontaktowego:

    kolejny załącznik

    Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych informuję, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest WWW.TLUMACZALNIA.PL z siedzibą w 32-500 Chrzanów ul.Pogorska 11a. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych ze współpracą i komunikacją pomiędzy Administratorem a Panią/Panem. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępniane wyłącznie podmiotom współpracującym z Administratorem w celu realizowania współpracy i komunikacji z Panią/Panem. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne jednak brak ich podania uniemożliwi współpracę i komunikację z Administratorem.