Tłumacz przysięgły Szczecin

Potrzebujesz usług tłumacza przysięgłego w Szczecinie? Zapoznaj się z naszą ofertą! Zapewniamy usługi wysokiej jakości, a przy tym szybkie, tanie i wygodne – dokumenty do tłumaczenia przyjmujemy również online, a odsyłamy je kurierem.

Zanim skorzystasz z usług tłumacza przysięgłego, warto wiedzieć, że jest to zawód regulowany ustawą. Każdy kandydat – przyszły tłumacz przysięgły – musi zdać egzamin. Nie każda osoba, która dobrze zna język i jest w stanie poprawnie wykonać tłumaczenie, może pracować jako tłumacz przysięgły.

Nasze tłumaczenia wykonuje Wanda Konior – dyplomowany tłumacz przysięgły języka rosyjskiego i ukraińskiego o nr TP/31/12. 

Tłumaczenia Szczecin – zobacz ofertę

W naszej ofercie mamy tłumaczenia zwykłe i tłumaczenia przysięgłe (uwierzytelnione) z języków rosyjskiego i ukraińskiego, zarówno ustne, jak i pisemne. Działamy na terenie całego kraju, swoje biuro mamy również w Szczecinie. W przypadku tłumaczeń pisemnych oferujemy możliwość dostarczenia dokumentów online, dzięki czemu z naszych usług możesz skorzystać, nawet jeśli mieszkasz poza Szczecinem.

Tłumaczymy z języka rosyjskiego i ukraińskiego na polski, a także na niemiecki i angielski – oraz odwrotnie. Możemy wykonać też tłumaczenia na inny język – prosimy o kontakt, aby móc zatrudnić odpowiedniego specjalistę.

Tłumacz przysięgły języka rosyjskiego Szczecin

Tłumacz przysięgły języka rosyjskiego Wanda Konior wykonuje tłumaczenia ustne z języka rosyjskiego na język polski (i odwrotnie) w urzędach, sądach, u notariuszy – wszędzie tam, gdzie niezbędne jest tłumaczenie przysięgłe – ale też tłumaczenia rozmów telefonicznych, konferencji itp.

Oferujemy też tłumaczenia pisemne z języka rosyjskiego – przysięgłe i zwykłe – różnego typu dokumentów, m.in aktów stanu cywilnego, świadectw maturalnych z Federacji Rosyjskiej, aktów urodzeń, dokumentów medycznych, umów, pełnomocnictw, aktów notarialnych, a także tłumaczenie dokumentów samochodowych oraz tłumaczenie stron www.

Tłumacz przysięgły języka ukraińskiego Szczecin

W naszej ofercie mamy też ustne i pisemne tłumaczenia przysięgłe z języka ukraińskiego na polski (i odwrotnie). Wykonujemy tłumaczenia różnego rodzaju dokumentów, przede wszystkim tych wymaganych przez urzędy i niezbędnych podczas rozmaitych postępowań sądowo-administracyjnych, czyli aktów stanu cywilnego, dokumentów samochodowych, dokumentów medycznych, umów, pełnomocnictw i aktów notarialnych.

Jeśli chodzi o tłumaczenia przysięgłe ustne, to tłumaczymy na potrzeby urzędów, policji, sądów, prokuratury, wykonujemy też tłumaczenia w kancelarii notarialnej. Przyjmujemy też zlecenia na tłumaczenia ustne zwykłe, m.in. na tłumaczenie rozmów telefonicznych i obsługę konferencji.

Tłumaczenie dokumentów Szczecin

Jakie dokumenty tłumaczymy? W naszym portfolio mamy tłumaczenia przysięgłe dokumentów samochodowych, dokumentacji medycznej, aktów stanu cywilnego, świadectw szkolnych, umów, pełnomocnictw, aktów notarialnych, faktur, dokumentów technicznych, instrukcji obsługi, regulaminów pracy, starodruków. Wykonujemy również tłumaczenie stron www.

Tłumacz przysięgły tanio, szybko i wygodnie

Dzięki posiadaniu biur w wielu miastach możemy oferować nasze usługi tłumaczenia przysięgłego z języka rosyjskiego i z języka ukraińskiego na terenie całej Polski, również na Pomorzu Zachodnim – w Szczecinie i okolicach. 

Dokumenty do tłumaczenia można dostarczyć nam osobiście lub online za pomocą umieszczonego niżej formularza, pocztą e-mail albo za pośrednictwem komunikatora – WhatsAppa, Messengera lub Vibera. Przetłumaczone dokumenty można odebrać osobiście, ale oferujemy też dostawę kurierem – gotowe dokumenty są opatrzone odpowiednią pieczątką i dostarczane do rąk własnych w ciągu 72 h.

Jeśli interesuje cię cennik usług tłumacza przysięgłego, znajdziesz go na podstronie CENNIK.

Tłumaczenia przysięgłe Szczecin – kontakt

Nieważne, w jakiej dzielnicy Szczecina mieszkasz – Szczecin Prawobrzeże, Szczecin Śródmieście, a może Szczecin Zachód – jeśli potrzebujesz tłumaczenia uwierzytelnionego wykonanego przez tłumacza przysięgłego, możesz odwiedzić nas w naszym punkcie informacyjnym w Szczecinie przy ul. 1 Maja 39/lok.M lub skontaktować się z nami bezpośrednio ze swojego biura lub domu na kilka sposobów:

  • za pomocą komunikatora (np. Viber, WhatsApp, Messenger), 
  • e-mailem: polska@tlumaczalnia.pl,
  • poprzez formularz kontaktowy:

    kolejny załącznik

    Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych informuję, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest WWW.TLUMACZALNIA.PL z siedzibą w 32-500 Chrzanów ul.Pogorska 11a. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych ze współpracą i komunikacją pomiędzy Administratorem a Panią/Panem. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępniane wyłącznie podmiotom współpracującym z Administratorem w celu realizowania współpracy i komunikacji z Panią/Panem. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne jednak brak ich podania uniemożliwi współpracę i komunikację z Administratorem.