Tłumacz przysięgły Opole

Szukasz osoby, która wykona dla Ciebie tłumaczenie przysięgłe (uwierzytelnione) w Opolu? Sprawdź naszą ofertę!

Nasze tłumaczenia są wykonywane przez Wandę Konior, dyplomowanego tłumacza przysięgłego języka ukraińskiego i rosyjskiego nr TP/31/12. Wanda Konior ma wiele lat doświadczenia zawodowego, a dodatkowo jest absolwentką Szkoły Prawa Ukraińskiego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Studiów Podyplomowych „Doradztwo Podatkowe” w Katedrze Prawa Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Zanim zdecydujesz się zlecić komuś wykonanie tłumaczenia przysięgłego, powinieneś wiedzieć, że nie każda osoba, która na tyle zna język obcy, aby dokonać poprawnego tłumaczenia, może pracować jako tłumacz przysięgły – reguluje to ustawa o zawodzie tłumacza przysięgłego. Każdy kandydat na tłumacza przysięgłego musi najpierw zdać egzamin, dopiero wówczas uzyskuje wpis na listę tłumaczy przysięgłych.

Tłumaczenia przysięgłe – zobacz naszą ofertę

Wykonujemy tłumaczenia ustne i pisemne w całej Polsce, między innymi w Opolu i okolicach. Tłumaczymy z ukraińskiego i rosyjskiego na polski (i odwrotnie). W portfolio mamy zarówno tłumaczenia przysięgłe, jak i zwykłe.

Tłumacz przysięgły języka ukraińskiego Opole

W naszej ofercie mamy tłumaczenia przysięgłe z języka ukraińskiego na polski i z języka polskiego na ukraiński wszelkiego rodzaju dokumentów, które są wymagane przez urzędy czy niezbędne w postępowaniach sądowo-administracyjnych. Są to między innymi dokumenty potrzebne do zawarcie związku małżeńskiego, do wymiany prawa jazdy czy podczas dochodzenia swoich praw w sądzie.

Wanda Konior, nasz tłumacz przysięgły języka ukraińskiego, ma w swoim portfolio tłumaczenia aktów urodzeń, zgonów i małżeństw, świadectw ukończenia szkół, dyplomów bakaławra, dokumentów medycznych, praw jazdy i innych dokumentów samochodowych. Przyjmuje zlecenia także na tłumaczenia ustne, np. u notariuszy.

Tłumacz przysięgły języka rosyjskiego Opole

Oferujemy również tłumaczenia z i na język rosyjski. Nasz tłumacz przysięgły wykonuje tłumaczenia z rosyjskiego na polski i odwrotnie, zarówno pisemne, jak i ustne. Przyjmujemy zlecenia między innymi na tłumaczenie świadectw maturalnych z Federacji Rosyjskiej, dyplomów bakałwra, aktów urodzeń czy małżeństw i wszelkich innych dokumentów, niezbędnych obywatelom rosyjskim do załatwienia spraw urzędowych w Polsce.

Tłumaczenia ustne Opole

O ile na co dzień cudzoziemcy, którzy nie znają języka polskiego, nie potrzebują usług tłumacza przysięgłego, ponieważ wystarczy pomoc jakiejkolwiek osoby, władającej zarówno językiem polskim, jak i obcym, to jednak zdarzają się okoliczności, w których zaangażowanie tłumacza przysięgłego języka ukraińskiego czy rosyjskiego jest konieczne. Do takich sytuacji należą wizyty w kancelariach notarialnych czy w sądach, trybunałach administracyjnych i wszędzie tam, gdzie toczy się postępowanie prawne. Wtedy zwykłe tłumaczenie nie jest wystarczające, konieczne jest tłumaczenie uwierzytelnione (popularnie nazywane tłumaczeniem przysięgłym).

Tłumaczenie szybkie, wygodne i online – Opole

Zlecane nam tłumaczenia staramy się wykonywać błyskawicznie. W zależności od rodzaju tłumaczonych dokumentów niektóre zlecenia wykonujemy od ręki, na inne potrzebujemy nieco więcej czasu, maksymalnie 5 dni roboczych.

Dokumenty do tłumaczenia można nam dostarczyć osobiście do naszego punktu informacyjnego, pocztą tradycyjną albo online. Przetłumaczone dokumenty odsyłamy kurierem pod wskazany adres, z doręczeniem do rąk własnych. Możliwa jest też płatność dopiero przy odbiorze.

Zapewniamy, że dopełniamy formalności – każdy przetłumaczony dokument jest podbity wymaganą pieczątką i ma urzędową moc prawną. 

Tłumaczenia przysięgłe Opole – kontakt

Jeśli szybkiego tłumaczenia zwykłego lub uwierzytelnionego, tj. wykonanego przez tłumacza przysięgłego, skontaktuj się z nami. Możesz nas odwiedzić w naszym biurze w Opolu przy ul. Waryńskiego 2 albo zrobić to za pomocą:

  • narzędzi i komunikatorów (np. Viber, WhatsApp, Messenger), 
  • e-maila: polska@tlumaczalnia.pl,
  • formularza kontaktowego:

    kolejny załącznik

    Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych informuję, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest WWW.TLUMACZALNIA.PL z siedzibą w 32-500 Chrzanów ul.Pogorska 11a. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych ze współpracą i komunikacją pomiędzy Administratorem a Panią/Panem. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępniane wyłącznie podmiotom współpracującym z Administratorem w celu realizowania współpracy i komunikacji z Panią/Panem. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne jednak brak ich podania uniemożliwi współpracę i komunikację z Administratorem.