Tłumacz przysięgły Łódź

Potrzebujesz usługi tłumacza przysięgłego w Łodzi? Zapraszamy cię do zapoznania się z naszą ofertą. Nasze tłumaczenia przysięgłe (tłumaczenia uwierzytelnione) wykonuje Wanda Konior, dyplomowany tłumacz przysięgły języka ukraińskiego i rosyjskiego, o nr TP/31/12. Gwarantujemy usługi wysokiej jakości, a przy tym wygodne – dokumenty do tłumaczenia przyjmujemy również online.

Dlaczego podajemy numer naszego tłumacza przysięgłego? Ponieważ jest to zawód regulowany ustawą. Nie każda osoba, która dobrze zna język ukraiński lub rosyjski i dobrze wykonuje tłumaczenia, może pracować jako tłumacz przysięgły. Każdy kandydat musi zdać egzamin, a potem zostaje wpisany na listę tłumaczy przysięgłych (i otrzymuje numer).

Tłumaczenia Łódź – zobacz ofertę

W naszej ofercie mamy zarówno pisemne, jak i ustne tłumaczenia z języka ukraińskiego oraz z języka rosyjskiego. Tłumaczymy w różnych wariantach: z ukraińskiego i rosyjskiego na polski, ale też na niemiecki i angielski (i odwrotnie – z języka polskiego, niemieckiego i angielskiego na ukraiński lub rosyjski). Jesteśmy w stanie wykonać również tłumaczenia na inne języki – w takim przypadku prosimy o kontakt, abyśmy mogli znaleźć odpowiedniego specjalistę.

Działamy na terenie całego kraju, między innymi w Łodzi i okolicach.

Tłumacz przysięgły języka ukraińskiego Łódź

Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe, zarówno ustne, jak i pisemne, z języka ukraińskiego na język polski i odwrotnie – z języka polskiego na ukraiński. Tłumaczymy bardzo różnorodne dokumenty, najczęściej urzędowe, ale nie tylko. W naszej ofercie mamy tłumaczenia przysięgłe m.in. aktów stanu cywilnego, świadectw szkolnych, dokumentów medycznych, umów, pełnomocnictw, aktów notarialnych oraz tłumaczenia dokumentów samochodowych.

Wykonujemy również tłumaczenia przysięgłe ustne na potrzeby urzędów, np. Wydziału Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców czy Urzędu Stanu Cywilnego oraz na potrzeby policji i sądu, a także tłumaczenia w kancelariach notarialnych czy tłumaczenia rozmów telefonicznych. Zajmujemy się też obsługą konferencji. Jeśli szukasz tłumacza przysięgłego wykonującego tłumaczenia ustne z języka ukraińskiego, skontaktuj się z nami.

Tłumacz przysięgły języka rosyjskiego Łódź

Jeśli chodzi o tłumaczenia przysięgłe języka rosyjskiego, nasza oferta jest podobna jak w przypadku języka ukraińskiego, czyli wykonujemy zarówno tłumaczenia ustne, jak i pisemne. Tłumacz przysięgły języka rosyjskiego Wanda Konior wykonuje tłumaczenia różnorodnych dokumentów, które są niezbędne, aby obywatele rosyjscy mogli załatwić sprawy urzędowe w Polsce. Są to więc tłumaczenia dokumentów samochodowych, aktów stanu cywilnego, świadectw maturalnych, aktów urodzeń, dokumentów medycznych itp. Oferujemy również zwykłe i uwierzytelnione tłumaczenia ustne, m.in. podczas konferencji, w urzędach, w kancelariach notarialnych, na policji itp.

Tłumaczenie dokumentów Łódź

W naszej ofercie mamy tłumaczenia przysięgłe dokumentów praktycznie każdego rodzaju. Tłumaczymy m.in. umowy i pełnomocnictwa, akty stanu cywilnego, świadectwa maturalne i dyplomy, akty notarialne, faktury, dokumenty medyczne, dokumenty techniczne, instrukcje obsługi, regulaminy pracy, a nawet starodruki. Wykonujemy też tłumaczenia dokumentów samochodowych.

Tłumaczenia tanio, szybko i wygodnie

Nasza oferta tłumaczenia przysięgłego z języka ukraińskiego i z języka rosyjskiego dotyczy całej Polski – wykonujemy ją w każdym regionie, także w Łodzi i w jej okolicach.

Jeśli chcesz nam dostarczyć dokumenty do tłumaczenia, możesz to zrobić online – za pośrednictwem WhatsAppa, Messengera lub Vibera, pocztą e-mail lub poprzez poniższy formularz. Przetłumaczone dokumenty – opatrzone odpowiednią pieczątką – dostarczamy kurierem do rąk własnych w ciągu 72 h.

Interesuje cię cennik usług tłumacza przysięgłego? Znajdziesz go na podstronie CENNIK.

Tłumaczenia przysięgłe Łódź – kontakt

Jeśli potrzebujesz usługi tłumacza przysięgłego, nie ma znaczenia, w której części Łodzi mieszkasz – Łódź Widzew, Łódź Polesie, a może Łódź Bałuty – wystarczy, że skontaktujesz się z nami prosto z twojego domu lub pracy. Możesz nas też odwiedzić w naszym punkcie informacyjnym w Łodzi przy ul. Henryka Sienkiewicza 85, lok. 8.

Jeśli wolisz kontakt zdalny, możesz to zrobić za pomocą:

  • komunikatora (np. Viber, WhatsApp, Messenger), 
  • e-maila: polska@tlumaczalnia.pl,
  • formularza kontaktowego:

    kolejny załącznik

    Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych informuję, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest WWW.TLUMACZALNIA.PL z siedzibą w 32-500 Chrzanów ul.Pogorska 11a. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych ze współpracą i komunikacją pomiędzy Administratorem a Panią/Panem. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępniane wyłącznie podmiotom współpracującym z Administratorem w celu realizowania współpracy i komunikacji z Panią/Panem. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne jednak brak ich podania uniemożliwi współpracę i komunikację z Administratorem.