Tłumacz przysięgły Białystok

Szukasz tłumacza przysięgłego w Białymstoku? Zobacz oferowane przez nas usługi tłumaczenia przysięgłego (tłumaczenia uwierzytelnionego). Naszym tłumaczem przysięgłym jest Wanda Konior – dyplomowany tłumacz przysięgły języka ukraińskiego i rosyjskiego nr TP/31/12.

Wanda Konior duże doświadczenie zawodowe – wykonuje tłumaczenia ustne i pisemne już od wielu lat. Ukończyła Szkołę Prawa Ukraińskiego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Studia Podyplomowe „Doradztwo Podatkowe” w Katedrze Prawa Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Wykonuje nie tylko tłumaczenia, ale też udziela informacji na temat legalizacji pobytu, zezwoleń na pobyt czasowy, wniosku o kartę pobytu cudzoziemca itp.

Zanim skorzystasz z usług tłumacza przysięgłego, powinieneś wiedzieć, że jest to zawód regulowany ustawą. Oznacza to, że kandydat musi zdać egzamin i uzyskać wpis na listę tłumaczy przysięgłych, zanim rozpocznie pracę. Nie każda osoba znająca język ukraiński lub rosyjski może więc wykonać tłumaczenie przysięgłe.

Tłumaczenia Białystok – opis oferty

Szukasz w Białymstoku tłumaczenia z języka ukraińskiego lub rosyjskiego? Poniżej szczegółowo opisujemy naszą ofertę.

Tłumacz przysięgły języka ukraińskiego Białystok

Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe z języka ukraińskiego na polski i z języka polskiego na ukraiński ustne oraz pisemne. Tłumaczymy między innymi różnego rodzaju dokumenty urzędowe, niezbędne do zawarcia związku małżeńskiego, do dochodzenia swoich praw w sądzie czy do załatwienia takich formalności jak wymiana prawa jazdy.

Nasz tłumacz przysięgły języka ukraińskiego ma bardzo duże doświadczenie. W jego portfolio znajdują się tłumaczenia z języka ukraińskiego aktów urodzeń i małżeństw, świadectw i dyplomów ukończenia szkół i uczelni oraz tłumaczenia dokumentów medycznych czy dokumentów samochodowych, na przykład praw jazdy.

Tłumacz przysięgły języka rosyjskiego Białystok

W przypadku języka rosyjskiego również wykonujemy tłumaczenia zarówno ustne, jak i pisemne. Przyjmujemy zlecenia na tłumaczenie dyplomów i świadectw maturalnych z Federacji Rosyjskiej, aktów urodzeń, małżeństw, dokumentów samochodowych, dokumentacji medycznej, a także książeczek pracy, zaświadczeń o niekaralności, upoważnień itp. Przykładowe dokumenty, których tłumaczenia wykonujemy, można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Tłumaczenia wykonywane są nie tylko z języka ukraińskiego i z języka rosyjskiego na język polski, ale także tłumaczenia ukraińsko-rosyjskie.

Tłumaczenia pisemne dostarczamy kurierem do rąk własnych. Każdy dokument jest podbity odpowiednią pieczątką i ma urzędową moc prawną. Możliwa jest płatność przy odbiorze.

Tłumaczenia ustne Białystok

Wykonujemy tłumaczenia ustne zarówno zwykłe, jak i przysięgłe. W jakich okolicznościach tłumaczenie ustne musi być wykonane przez tłumacza przysięgłego? Oczywiście nie ma takiej konieczności w codziennych sytuacjach, ale w sądach, trybunałach administracyjnych i wszelkich innych urzędach, w których może toczyć się postępowanie prawne, tłumacz przysięgły bywa niezbędny. 

Tłumaczenia przysięgłe Białystok – skontaktuj się z nami

Jeśli szukasz tłumacza przysięgłego, który wykona dla ciebie tłumaczenie uwierzytelnione ustne lub pisemne, to właśnie go znalazłeś – wystarczy, że się z nami skontaktujesz. Możesz to zrobić bez wychodzenia z domu, niezależnie od tego, gdzie dokładnie mieszkasz. Wystarczy, że użyjesz:

  • narzędzi i komunikatorów (np. Viber, WhatsApp, Messenger), 
  • e-maila: polska@tlumaczalnia.pl,
  • formularza kontaktowego:

    kolejny załącznik

    Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych informuję, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest WWW.TLUMACZALNIA.PL z siedzibą w 32-500 Chrzanów ul.Pogorska 11a. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych ze współpracą i komunikacją pomiędzy Administratorem a Panią/Panem. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępniane wyłącznie podmiotom współpracującym z Administratorem w celu realizowania współpracy i komunikacji z Panią/Panem. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne jednak brak ich podania uniemożliwi współpracę i komunikację z Administratorem.