Tłumacz przysięgły Wrocław

Jeśli potrzebujesz usług tłumaczenia przysięgłego (tłumaczenia uwierzytelnionego) we Wrocławiu, zapraszamy cię do zapoznania się z naszą ofertą.

Nie każda osoba wykonująca tłumaczenia może pracować jako tłumacz przysięgły – reguluje to ustawa o zawodzie tłumacza przysięgłego. Kandydat na tłumacza przysięgłego musi zdać egzamin i uzyskać wpis na listę tłumaczy przysięgłych.

My oferujemy tłumaczenia wykonywane przez dyplomowanego tłumacza przysięgłego języka ukraińskiego i rosyjskiego nr TP/31/12 – Wandę Konior.

Wanda Konior ma wieloletnie doświadczenie zawodowe. Jest ponadto absolwentką Szkoły Prawa Ukraińskiego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Studiów Podyplomowych „Doradztwo Podatkowe” w Katedrze Prawa Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Tłumaczenia Wrocław – zobacz naszą ofertę

Wykonujemy tłumaczenia ustne i pisemne w całej Polsce, również we Wrocławiu i okolicach. Tłumaczymy z ukraińskiego i rosyjskiego na polski (i odwrotnie).

Tłumacz przysięgły języka ukraińskiego Wrocław

W naszej ofercie mamy tłumaczenia przysięgłe z języka ukraińskiego na polski i z języka polskiego na ukraiński dokumentów różnego rodzaju, wymaganych przez urzędy, a także niezbędnych w postępowaniach sądowo-administracyjnych (np. dokumentów potrzebnych do zawarcie związku małżeńskiego, do wymiany prawa jazdy czy podczas dochodzenia swoich praw w sądzie).

Nasz tłumacz przysięgły języka ukraińskiego – Wanda Konior – ma w swoim portfolio tłumaczenia aktów urodzeń i małżeństw, świadectw ukończenia szkoły, suplementów do świadectw, dyplomów bakaławra: specjalisty i magistra, dokumentów medycznych, praw jazdy, a także tłumaczenie innych dokumentów samochodowych. Zajmuje się również tłumaczeniami ustnymi.

Tłumacz przysięgły języka rosyjskiego Wrocław

Nasz tłumacz przysięgły wykonuje tłumaczenia z języka rosyjskiego na polski – zarówno pisemne, jak i ustne. Przyjmujemy zlecenia na tłumaczenie świadectw maturalnych z Federacji Rosyjskiej, dyplomów bakałwra, aktów urodzeń, aktów małżeństw, dokumentów samochodowych, a także wszelkich innych, niezbędnych obywatelom rosyjskim do załatwienia spraw urzędowych w Polsce.

Tłumaczenia ustne Wrocław

O ile na co dzień obywatele rosyjscy nie znający języka polskiego nie potrzebują usług tłumacza przysięgłego – wystarczy pomoc jakiejkolwiek osoby, władającej zarówno polskim, jak i rosyjskim – to są okoliczności, w których zaangażowanie tłumacza przysięgłego języka rosyjskiego jest konieczne. Są to przede wszystkim takie sytuacje, w których konieczne jest złożenie różnego rodzaju zeznań – w sądach, trybunałach administracyjnych i wszędzie tam, gdzie toczy się postępowanie prawne. Wtedy zwykłe tłumaczenie nie jest wystarczające, a niezbędne jest tłumaczenie przysięgłe.

Tłumaczenie dokumentów Wrocław

Nasz tłumacz przysięgły języka ukraińskiego i rosyjskiego wykonuje tłumaczenia dokumentów, m.in. pełnomocnictw, aktów urodzeń i małżeństw, świadectw ukończenia szkół, dyplomów bakaławra, ubezpieczeń, książeczek pracy, tłumaczenia dokumentów samochodowych itp. Tłumaczenia są wykonywane z języka ukraińskiego na polski i z języka rosyjskiego na polski,  także w drugą stronę – z polskiego na ukraiński lub rosyjski. W grę wchodzą również tłumaczenia ukraińsko-rosyjskie.

Ponieważ nasze główne biuro nie znajduje się we Wrocławiu, tłumaczenia pisemne dostarczamy za pomocą kuriera – do domu lub pracy, gdzie ci wygodniej, zawsze do rąk własnych. Trwa to maksymalnie 72 godziny. Możliwa jest płatność dopiero przy odbiorze. Gwarantujemy, że każdy dokument jest podbity pieczątką i ma urzędową moc prawną. 

Tłumaczenia przysięgłe Wrocław – kontakt

Jeśli potrzebujesz usługi tłumaczenia wykonanej przez tłumacza przysięgłego, skontaktuj się z nami. Nasz punkt informacyjny we Wrocławiu znajduje się przy ul. Leszczyńskiego 4/29.

Możesz też skontaktować się z nami bezpośrednio ze swojego domu lub pracy za pomocą:

  • narzędzi i komunikatorów (np. Viber, WhatsApp, Messenger), 
  • e-maila: polska@tlumaczalnia.pl,
  • formularza kontaktowego:

    kolejny załącznik

    Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych informuję, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest WWW.TLUMACZALNIA.PL z siedzibą w 32-500 Chrzanów ul.Pogorska 11a. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych ze współpracą i komunikacją pomiędzy Administratorem a Panią/Panem. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępniane wyłącznie podmiotom współpracującym z Administratorem w celu realizowania współpracy i komunikacji z Panią/Panem. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne jednak brak ich podania uniemożliwi współpracę i komunikację z Administratorem.