Tłumacz przysięgły Lublin

Jeśli szukasz usług tłumaczenia uwierzytelnionego – popularnie nazywanego tłumaczeniem przysięgłym – w Lublinie lub okolicach, zapraszamy cię do zapoznania się z naszą ofertą. Możemy ci zagwarantować, że nasze usługi są wysokiej jakości, a zarazem wykonywane szybko i w komfortowy dla ciebie sposób – dokumenty do tłumaczenia możesz nam dostarczyć online, a przetłumaczone odbierzesz od kuriera. 

Co warto wiedzieć, zanim skorzysta się z usług tłumacza przysięgłego? Nie każdy, kto biegle zna język i umie wykonać tłumaczenie, może pracować jako tłumacz przysięgły, ponieważ jest to zawód regulowany ustawą. Każdy kandydat na tłumacza przysięgłego musi zdać egzamin, a po nim zostaje wpisany na listę tłumaczy przysięgłych. My oferujemy tłumaczenia wykonywane przez dyplomowanego tłumacza przysięgłego języka ukraińskiego i rosyjskiego nr TP/31/12 – Wandę Konior.  

Tłumaczenia Lublin – zobacz ofertę

W naszej ofercie mamy tłumaczenia z języka ukraińskiego i języka rosyjskiego – zarówno ustne, jak i pisemne. Tłumaczymy na język polski, ale też na angielski i niemiecki. Wykonujemy również tłumaczenia odwrotne – z polskiego, angielskiego i niemieckiego na język ukraiński bądź rosyjski.

Nasza firma działa na terenie całego kraju, również w Lublinie i okolicach.

Tłumacz przysięgły języka ukraińskiego Lublin

W naszej ofercie mamy tłumaczenia przysięgłe z języka ukraińskiego na język polski, angielski i niemiecki oraz odwrotnie. Wykonujemy tłumaczenia różnorodnych dokumentów, m.in. świadectwa maturalne, akty stanu cywilnego, dokumenty medyczne i dokumenty samochodowe.

Nasza tłumacz przysięgły języka ukraińskiego Wanda Konior wykonuje też ustne z języka ukraińskiego na język polski i z języka polskiego na język ukraiński.

Tłumacz przysięgły języka rosyjskiego Lublin

W ofercie mamy tłumaczenia pisemne i ustne z języka rosyjskiego, wykonywane przez dyplomowanego tłumacza przysięgłego – Wandę Konior. Tłumaczymy m.in. świadectwa maturalne, dyplomy bakałwra, akty małżeństw, akty urodzeń, dokumenty medyczne i dokumenty samochodowe, innymi słowy, tłumaczymy wszystkie dokumenty, które mogą być potrzebne do tego, aby obywatel rosyjski załatwił sprawę urzędową w Polsce.

Tłumaczenia dokumentów Lublin

Dokumenty urzędowe nie są jedynymi dokumentami, które tłumaczymy. Możesz nam zlecić tłumaczenie dokumentów samochodowych, faktur, umów, dokumentacji medycznej, instrukcji, a nawet starodruków.

Dokumenty do tłumaczenia możesz nam dostarczyć online za pomocą poniższego formularza albo e-mailem lub przez WhatsAppa, Messengera albo Vibera – jak ci wygodniej. Przetłumaczone dokumenty odsyłamy kurierem.

Szybkie tłumaczenia Lublin

Terminy tłumaczenia dokumentów zazwyczaj nie przekraczają 2 dni roboczych, a gotowe dokumenty opatrzone odpowiednią pieczątką dostarczamy do rąk własnych w ciągu 72 h. Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz usługi szybkiego tłumaczenia z języka ukraińskiego lub rosyjskiego. Nasze usługi wykonujemy na terenie całej Polski, między innymi w Lublinie i okolicach, 

Jeśli interesuje cię cennik usługi tłumaczenia przysięgłego, znajdziesz go na podstronie CENNIK.

Tłumaczenia przysięgłe Lublin – kontakt

Jeśli potrzebujesz usług tłumacza przysięgłego lub po prostu wykonania tłumaczenia z języka rosyjskiego bądź ukraińskiego, wystarczy, że się z nami skontaktujesz tel: 662 158 931

Możesz się z nami skontaktować również bezpośrednio ze swojego domu lub biura za pomocą:

  • komunikatora (np. Viber, WhatsApp, Messenger), 
  • e-maila: polska@tlumaczalnia.pl,
  • formularza kontaktowego:

    kolejny załącznik

    Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych informuję, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest WWW.TLUMACZALNIA.PL z siedzibą w 32-500 Chrzanów ul.Pogorska 11a. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych ze współpracą i komunikacją pomiędzy Administratorem a Panią/Panem. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępniane wyłącznie podmiotom współpracującym z Administratorem w celu realizowania współpracy i komunikacji z Panią/Panem. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne jednak brak ich podania uniemożliwi współpracę i komunikację z Administratorem.