Tłumacz przysięgły Katowice

Szukasz usług tłumaczenia przysięgłego (tłumaczenia uwierzytelnionego) w Katowicach? Zapoznaj się z naszą ofertą. Gwarantujemy wysokiej jakości usługi, m.in. tłumaczenia ustne, tłumaczenie dokumentów samochodowych itp. wykonywane przez wykwalifikowanego tłumacza przysięgłego.

Zanim skorzysta się z usług tłumacza przysięgłego, warto wiedzieć, że jest to zawód regulowany ustawą. Kandydat musi zdać egzamin, po którym zostaje wpisany na listę tłumaczy przysięgłych. Dlatego nie każda osoba, która zna język i wykonuje tłumaczenia, może pracować jako tłumacz przysięgły.

Oferujemy tłumaczenia, które wykonuje dyplomowany tłumacz przysięgły języka ukraińskiego i rosyjskiego nr TP/31/12 – Wanda Konior.

Tłumaczenia Katowice – zobacz ofertę

Wykonujemy tłumaczenia z języka ukraińskiego i języka rosyjskiego, zarówno ustne, jak i pisemne. Działamy na terenie całego kraju, m.in. w Katowicach i okolicach. Tłumaczymy z ukraińskiego i rosyjskiego na polski (i odwrotnie).

Tłumacz przysięgły języka ukraińskiego Katowice

Oferujemy tłumaczenia przysięgłe z języka ukraińskiego na język polski i odwrotnie – z języka polskiego na ukraiński. Tłumaczymy dokumenty różnego typu, m.in. dokumenty potrzebne do zawarcia związku małżeńskiego, dokumenty medyczne, dokumenty samochodowe, 

Nasz tłumacz przysięgły języka ukraińskiego, Wanda Konior, wykonuje tłumaczenia dokumentów wymaganych przez urzędy czy potrzebnych podczas postępowań sądowo-administracyjnych. W ofercie mamy tłumaczenia m.in. aktów urodzeń, aktów małżeństw, świadectw ukończenia szkoły i suplementów do nich, dyplomów bakaławra specjalisty i magistra itp. Oferujemy też tłumaczenie dokumentów samochodowych.

Wanda Konior wykonuje również tłumaczenia ustne ukraińsko-polskie.

Tłumacz przysięgły języka rosyjskiego Katowice

Tłumacz przysięgły języka rosyjskiego Wanda Konior wykonuje pisemne i ustne tłumaczenia z języka rosyjskiego na język polski, m.in. tłumaczenia świadectw maturalnych z Federacji Rosyjskiej, dyplomów bakałwra, aktów małżeństw, aktów urodzeń, dokumentów medycznych, dokumentów samochodowych, jak i innych dokumentów, które są niezbędne obywatelom rosyjskim do załatwienia spraw urzędowych w Polsce. Wykonuje też tłumaczenia ustne – zwykłe oraz uwierzytelnione (w sytuacjach, w których tłumaczenie przysięgłe jest niezbędne).

Tłumaczenia ustne Katowice

W naszej ofercie znajdują się również tłumaczenia ustne. Tłumaczenia ustne wykonywane przez tłumacza przysięgłego są niezbędne w niektórych okolicznościach, na przykład wtedy, kiedy jest konieczne złożenie zeznań, czyli w sądach, trybunałach administracyjnych i innych instytucjach, w których może toczyć się postępowanie prawne, a więc zwykłe tłumaczenie jest niewystarczające i konieczne jest zatrudnienie tłumacza przysięgłego.

Wykonujemy tłumaczenia ustne różnego rodzaju – rozmowy telefoniczne, obsługę konferencji, a także tłumaczenia przysięgłe w kancelarii notarialnej, w USC, w Wydziale Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców, w sądzie, w prokuraturze oraz na policji.

Tłumaczenia ekspresowe Katowice

Nasze usługi tłumaczeń z języka ukraińskiego i z języka rosyjskiego wykonujemy na terenie całej Polski, między innymi w Katowicach, a gotowe dokumenty opatrzone odpowiednią pieczątką dostarczamy do rąk własnych w ciągu 72 h.

Wysyłka gotowego tłumaczenia odbywa się kurierem, natomiast ty możesz dostarczyć nam dokumenty online za pomocą umieszczonego niżej formularza, e-maila albo WhatsAppa, Messengera lub Vibera.

Tłumaczenia przysięgłe Katowice – kontakt

Potrzebujesz usługi tłumaczenia wykonanej przez tłumacza przysięgłego? Odwiedź nas w naszym punkcie informacyjnym w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 albo skontaktuj się z nami bezpośrednio ze swojego domu lub pracy za pomocą:

    kolejny załącznik

    Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych informuję, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest WWW.TLUMACZALNIA.PL z siedzibą w 32-500 Chrzanów ul.Pogorska 11a. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych ze współpracą i komunikacją pomiędzy Administratorem a Panią/Panem. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępniane wyłącznie podmiotom współpracującym z Administratorem w celu realizowania współpracy i komunikacji z Panią/Panem. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne jednak brak ich podania uniemożliwi współpracę i komunikację z Administratorem.