Tłumacz przysięgły Zielona Góra

Szukasz usług tłumacza przysięgłego w Zielonej Górze? Zobacz naszą ofertę! Wykonujemy tłumaczenia uwierzytelnione, popularne nazywane tłumaczeniami przysięgłymi, z języka ukraińskiego i rosyjskiego na polski (lub odwrotnie). W ofercie mamy zarówno tłumaczenia ustne, jak i pisemne, w tym tłumaczenie dokumentów prawnych, medycznych, technicznych, starodruków, instrukcji, a także tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia rozmów telefonicznych, pisanie listów itp.

Warto wiedzieć, że tłumacz przysięgły to zawód regulowany ustawą, dlatego nie każda osoba pracująca jako tłumacz może być jednocześnie tłumaczem przysięgłym. Aby nim zostać, trzeba zdać egzamin i zostać wpisanym na listę tłumaczy przysięgłych.

Nasze tłumaczenia przysięgłe (uwierzytelnione) wykonuje dyplomowany tłumacz przysięgły języka ukraińskiego i rosyjskiego Wanda Konior o nr TP/31/12.

Tłumaczenia Zielona Góra – zobacz ofertę

Wykonujemy tłumaczenia z języka ukraińskiego i języka rosyjskiego na terenie całego kraju, również w Zielonej Górze oraz jej okolicach. Jeśli chcesz nam zlecić tłumaczenie, nie musisz kontaktować się z nami osobiście – dokumenty do tłumaczeń przyjmujemy też online, a odsyłamy je kurierem do rąk własnych.

Tłumacz przysięgły języka ukraińskiego Zielona Góra

Jakie tłumaczenie potrzebujesz? Mamy w ofercie tłumaczenia przysięgłe z języka ukraińskiego na polski i odwrotnie – z języka polskiego na ukraiński, a w razie konieczności tłumaczenia na inny język jesteśmy w stanie znaleźć odpowiedniego specjalistę.

Wykonujemy tłumaczenia dokumentów różnego rodzaju, m.in. aktów notarialnych, aktów urodzeń, aktów małżeństw, świadectw ukończenia szkoły i suplementów do nich, dyplomów bakaławra specjalisty i magistra, praw jazdy, dokumentów samochodowych i dokumentów medycznych.

Nasz tłumacz przysięgły języka ukraińskiego, Wanda Konior, ma w portfolio tłumaczenia dokumentów wymaganych przez rozmaite urzędy i niezbędnych w trakcie postępowań sądowo-administracyjnych. Wykonuje również tłumaczenia ustne uwierzytelnione ukraińsko-polskie i polsko-ukraińskie.

Tłumacz przysięgły języka rosyjskiego Zielona Góra

Oferujemy pisemne i ustne tłumaczenia z języka rosyjskiego na język polski i odwrotnie – z polskiego na rosyjski. W razie potrzeby wykonania tłumaczenia na inny język jesteśmy w stanie znaleźć dodatkowego specjalistę, który się nim zajmie.

Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe różnego rodzaju dokumentów, które mogą być niezbędne obywatelom rosyjskim do załatwienia spraw urzędowych w Polsce – m.in. aktów małżeństw i urodzeń, świadectw maturalnych z Federacji Rosyjskiej, dyplomów bakałwra, dokumentów samochodowych, dokumentów medycznych.

Oferujemy również tłumaczenia ustne uwierzytelnione.

Tłumaczenia ustne Zielona Góra

Obok tłumaczeń pisemnych mamy w ofercie również tłumaczenia ustne – zwykłe i uwierzytelnione. Tłumaczenie ustne wykonywane przez tłumacza przysięgłego – czyli tłumaczenie uwierzytelnione – bywa niezbędne w niektórych okolicznościach, przede wszystkim tych dotyczących spraw prawnych i urzędowych, czyli w urzędach, sądach, trybunałach administracyjnych itp.

Przyjmujemy zlecenia na tłumaczenia ustne różnego rodzaju, m.in. rozmowy telefoniczne, obsługę konferencji, tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia przysięgłe w Urzędzie Stanu Cywilnego, kancelariach notarialnych, w Wydziale Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców, w prokuraturze, na policji i w sądach.

Tłumaczenia dokumentów Zielona Góra

Tłumaczenia dokumentów to bardzo ważnych aspekt naszej działalności. W ofercie mamy tłumaczenie dokumentów z języków ukraińskiego i rosyjskiego na polski i odwrotnie. Tłumaczymy dokumenty różnego rodzaju, m.in. akty stanu cywilnego, umowy, pełnomocnictwa, akty notarialne, faktury, dokumenty bankowe, oferty handlowe, dokumenty techniczne, dokumenty medyczne, instrukcje obsługi, regulaminy pracy, protokoły, sprawozdania finansowe itp.

Dokumenty do tłumaczenia przyjmujemy nie tylko osobiście, ale też online. Gotowe przetłumaczone dokumenty dostarczamy do rąk własnych kurierem. Oczywiście dokumenty, które wymagają tłumaczenia uwierzytelnionego, zostają opatrzone odpowiednią pieczątką i mają moc prawną.

Tłumaczenia przysięgłe Zielona Góra – kontakt

Jeśli potrzebujesz usługi tłumaczenia wykonanej przez tłumacza przysięgłego, wystarczy, że się z nami skontaktujesz. Możesz to zrobić w dowolnego miejsca w Zielonej Górze za pomocą:

  • komunikatora (np. Viber, WhatsApp, Messenger), 
  • e-maila: polska@tlumaczalnia.pl,
  • formularza kontaktowego:

    kolejny załącznik

    Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych informuję, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest WWW.TLUMACZALNIA.PL z siedzibą w 32-500 Chrzanów ul.Pogorska 11a. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych ze współpracą i komunikacją pomiędzy Administratorem a Panią/Panem. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępniane wyłącznie podmiotom współpracującym z Administratorem w celu realizowania współpracy i komunikacji z Panią/Panem. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne jednak brak ich podania uniemożliwi współpracę i komunikację z Administratorem.