Tłumacz przysięgły Warszawa

Jeśli potrzebujesz usług tłumacza przysięgłego w Warszawie lub okolicach, zapraszamy cię do zapoznania się z naszą ofertą. Wykonujemy tłumaczenia uwierzytelnione, popularne nazywane tłumaczeniami przysięgłymi, z języka rosyjskiego i ukraińskiego, zarówno pisemne, jak i ustne. W ofercie mamy m.in. tłumaczenie dokumentów prawnych, technicznych, medycznych, starodruków, instrukcji, a także tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia rozmów telefonicznych, pisanie listów itp.

Zanim zleci się usługę tłumaczenia, warto wiedzieć, że tłumacz przysięgły to zawód regulowany ustawą. To oznacza, że nie każda osoba pracująca jako tłumacz może być jednocześnie tłumaczem przysięgłym – należy najpierw zdać egzamin i zostać wpisanym na listę tłumaczy przysięgłych.

Nasze tłumaczenia przysięgłe (uwierzytelnione) wykonuje dyplomowany tłumacz przysięgły języka ukraińskiego i rosyjskiego nr TP/31/12 – Wanda Konior.  

Tłumaczenia Warszawa – zobacz ofertę

Wykonujemy tłumaczenia z języka rosyjskiego i języka ukraińskiego na terenie całego kraju, m.in. w Warszawie i jej okolicach. Dokumenty można nam dostarczyć online, a wysyłamy je kurierem.

Tłumacz przysięgły ukraiński Warszawa

Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe z języka ukraińskiego na język polski i odwrotnie – z języka polskiego na ukraiński, a także w innych konfiguracjach, tj. z języka ukraińskiego na rosyjski, niemiecki i angielski. W razie konieczności tłumaczenia na inny język jesteśmy w stanie znaleźć odpowiedniego specjalistę i również je wykonać.

Tłumaczymy dokumenty różnego typu, m.in. dokumenty, które są niezbędne do zawarcia związku małżeńskiego, dokumenty samochodowe, dokumenty medyczne.

Nasz tłumacz przysięgły języka ukraińskiego, Wanda Konior, wykonuje tłumaczenia dokumentów, które są wymagane przez rozmaite urzędy bądź niezbędne w trakcie postępowań sądowo-administracyjnych. W jej portfolio znajdują się tłumaczenia m.in. świadectw ukończenia szkoły i suplementów do nich, dyplomów bakaławra specjalisty i magistra, aktów urodzeń, aktów małżeństw, praw jazdy itp.

Wykonujemy także tłumaczenia ustne ukraińsko-polskie.

Tłumacz przysięgły języka rosyjskiego Warszawa

Nasz tłumacz przysięgły języka rosyjskiego wykonuje zarówno pisemne, jak i ustne tłumaczenia z języka rosyjskiego na język polski, a także na ukraiński, niemiecki i angielski. W razie potrzeby wykonania tłumaczenia na inny język jesteśmy w stanie znaleźć dodatkowego specjalistę, który zajmie się tłumaczeniem.

Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe m.in. świadectw maturalnych z Federacji Rosyjskiej, dyplomów bakałwra, aktów małżeństw i urodzeń, dokumentów samochodowych, medycznych oraz innych, niezbędnych obywatelom rosyjskim do załatwienia spraw urzędowych w Polsce.

W naszej ofercie znajdują się też tłumaczenia ustne – zarówno zwykłe, jak i uwierzytelnione (w sytuacjach, w których konieczne jest tłumaczenie przysięgłe).

Tłumaczenia ustne Warszawa

Jak już zostało wspomniane, wykonujemy także tłumaczenia ustne – zwykłe i uwierzytelnione. Tłumaczenia ustne wykonywane przez tłumacza przysięgłego bywają niezbędne w niektórych okolicznościach, zazwyczaj dotyczących spraw prawnych i urzędowych, czyli w sądach, trybunałach administracyjnych i innych instytucjach.

W naszej ofercie mamy tłumaczenia ustne różnego rodzaju, m.in. rozmowy telefoniczne, tłumaczenia symultaniczne, obsługę konferencji, a także tłumaczenia przysięgłe w USC, kancelariach notarialnych, w Wydziale Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców, w prokuraturze, na policji i w sądach.

Tłumaczenia dokumentów Warszawa

Oferujemy tłumaczenie na i z języka rosyjskiego i ukraińskiego dokumentów różnego rodzaju, m.in. aktów stanu cywilnego, umów, pełnomocnictw, aktów notarialnych, faktur, dokumentów technicznych, dokumentów medycznych, instrukcji obsługi, regulaminów pracy, protokołów, sprawozdań finansowych, dokumentów bankowych, ofert handlowych itp.

Tłumaczenia ekspresowe Warszawa

Wykonujemy szybkie tłumaczenia z ukraińskiego i rosyjskiego na terenie całej Polski, również w Warszawie. Dokumenty do tłumaczenia przyjmujemy online, a gotowe przetłumaczone dokumenty dostarczamy do rąk własnych w ciągu 72 h. Dokumenty są opatrzone odpowiednią pieczątką i mają moc prawną.

Wysyłka tłumaczenia odbywa się kurierem, a dokumenty do tłumaczeń przyjmujemy online.

Tłumaczenia przysięgłe Warszawa – kontakt

Jeśli potrzebujesz usługi tłumaczenia wykonanej przez tłumacza przysięgłego, odwiedź nas w naszym punkcie informacyjnym w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 37/lok 2.43 albo skontaktuj się z nami bez wychodzenia z domu za pomocą:

    kolejny załącznik

    Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych informuję, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest WWW.TLUMACZALNIA.PL z siedzibą w 32-500 Chrzanów ul.Pogorska 11a. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych ze współpracą i komunikacją pomiędzy Administratorem a Panią/Panem. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępniane wyłącznie podmiotom współpracującym z Administratorem w celu realizowania współpracy i komunikacji z Panią/Panem. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne jednak brak ich podania uniemożliwi współpracę i komunikację z Administratorem.