Tłumacz przysięgły Bydgoszcz

Szukasz tłumacza przysięgłego w Bydgoszczy? Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą!

Gwarantujemy usługi wysokiej jakości, a jednocześnie tanie, szybkie i wygodne. Dokumenty do tłumaczenia przyjmujemy nie tylko w naszych punktach informacyjnych, ale też online, a odsyłamy je kurierem (do rąk własnych).

Zanim skorzystasz z usług tłumacza przysięgłego powinieneś wiedzieć, że jest to zawód regulowany ustawą. Każdy przyszły tłumacz przysięgły musi zdać egzamin. Dlatego nie każda osoba, która posługuje się językiem obcym na tyle dobrze, aby poprawnie wykonać tłumaczenie, może pracować jako tłumacz przysięgły.

W naszym biurze tłumaczenia uwierzytelnione (popularnie nazywane przysięgłymi) wykonuje dyplomowany tłumacz przysięgły języka ukraińskiego i rosyjskiego o nr TP/31/12 – Wanda Konior. 

Tłumaczenia Bydgoszcz – zobacz ofertę

W naszej ofercie mamy tłumaczenia przysięgłe (uwierzytelnione) oraz tłumaczenia zwykłe. Specjalizujemy się w dwóch językach – ukraińskim i rosyjskim. Wykonujemy zarówno tłumaczenia ustne, jak i pisemne.

Działamy na terenie całego kraju, również w Bydgoszczy. W przypadku tłumaczeń pisemnych oferujemy możliwość dostarczenia dokumentów online, dzięki czemu z naszych usług możesz skorzystać nawet wtedy, kiedy nie masz czasu dojechać do naszego biura.

Tłumaczymy z języka rosyjskiego i ukraińskiego na polski, a także na niemiecki i angielski – oraz odwrotnie. Możemy wykonać też tłumaczenia na inny język – prosimy o kontakt, aby móc zatrudnić odpowiedniego specjalistę.

Tłumacz przysięgły języka ukraińskiego, Bydgoszcz

Jak już zostało wspomniane, oferujemy ustne i pisemne tłumaczenia przysięgłe z języka ukraińskiego na polski (i odwrotnie).

Jeśli chodzi o tłumaczenia pisemne, to wykonujemy tłumaczenia różnego rodzaju, ale przede wszystkim dokumentów, które są wymagane przez urzędy i niezbędne podczas rozmaitych postępowań sądowo-administracyjnych, choć nie tylko. Przetłumaczysz u nas akty stanu cywilnego, świadectwa szkolne, dokumenty samochodowe, umowy, pełnomocnictwa, akty notarialne, dokumentację medyczną itp.

Przyjmujemy też zlecenia na tłumaczenia przysięgłe ustne, np. na potrzeby urzędów, policji, sądów, prokuratury czy kancelarii notarialnej. Wykonujemy też ustne tłumaczenia zwykłe – rozmów telefonicznych, obsługę konferencji itp.

Tłumacz przysięgły – język rosyjski, Bydgoszcz

Nasz tłumacz przysięgły języka rosyjskiego, Wanda Konior, wykonuje tłumaczenia ustne z języka rosyjskiego na język polski (i odwrotnie) wszędzie tam, gdzie niezbędne jest tłumaczenie przysięgłe, czyli między innymi u notariuszy, w sądach i w urzędach. Wykonuje też tzw. tłumaczenia zwykłe, czyli tłumaczenia rozmów telefonicznych, konferencji itp.

W ofercie obok tłumaczeń ustnych z rosyjskiego mamy też tłumaczenia pisemne, przysięgłe i zwykłe. Przyjmujemy zlecenia na tłumaczenie różnego typu dokumentów, w tym aktów stanu cywilnego, aktów urodzeń, świadectw maturalnych z Federacji Rosyjskiej, dokumentacji medycznej, aktów notarialnych, umów, pełnomocnictw, faktur, dokumentów technicznych, instrukcji obsługi, regulaminów pracy, starodruków czy stron www.

Tanie tłumaczenia – Bydgoszcz

Ponieważ posiadamy punkty informacyjne w wielu miastach, nasze usługi tłumaczenia przysięgłego z języka rosyjskiego i z języka ukraińskiego oferujemy na terenie praktycznie całej Polski, w tym w Bydgoszczy i okolicach. 

Wiemy, jak ważnym aspektem jest cena, dlatego staramy się pogodzić wysoką jakość usług z atrakcyjną ceną, dzięki czemu możemy oferować tanie tłumaczenia.

Wiemy też, jak ważna jest wygoda, dlatego dokumenty do tłumaczenia można nam dostarczyć nie tylko osobiście, ale również online za pomocą umieszczonego poniżej formularza, poprzez e-mail albo za pośrednictwem wybranego komunikatora – WhatsAppa, Messengera lub Vibera. Z kolei dokumenty już przetłumaczone można odebrać osobiście wybrać dostawę kurierem – gotowe dokumenty są oczywiście opatrzone odpowiednią pieczątką (jeśli jest ona wymagana) i dostarczane do rąk własnych w ciągu 72 h.

Jesteś zainteresowany naszymi usługami? Zapraszamy cię do zapoznania się z cenami usług tłumacza przysięgłego – znajdziesz je na podstronie CENNIK.

Tłumaczenia przysięgłe Bydgoszcz – kontakt

Nie ma znaczenia, w jakiej części Bydgoszczy mieszkasz, ponieważ jeśli potrzebujesz tłumaczenia uwierzytelnionego wykonanego przez tłumacza przysięgłego, jesteśmy do twoich usług. Możesz się z nami łatwo skontaktować się za pomocą jednego z poniższych sposobów:

  • za pomocą komunikatora (np. Viber, WhatsApp, Messenger), 
  • e-mailem: polska@tlumaczalnia.pl,
  • poprzez formularz kontaktowy:

    kolejny załącznik

    Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych informuję, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest WWW.TLUMACZALNIA.PL z siedzibą w 32-500 Chrzanów ul.Pogorska 11a. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych ze współpracą i komunikacją pomiędzy Administratorem a Panią/Panem. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępniane wyłącznie podmiotom współpracującym z Administratorem w celu realizowania współpracy i komunikacji z Panią/Panem. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne jednak brak ich podania uniemożliwi współpracę i komunikację z Administratorem.