Tłumacz przysięgły Gdańsk

Jeśli szukasz usług tłumaczenia przysięgłego (tłumaczenia uwierzytelnionego) w Gdańsku, zapraszamy cię do zapoznania się z naszą ofertą. Gwarantujemy usługi wysokiej jakości, szybkie i wygodne – dokumenty do tłumaczenia możesz nam dostarczyć online.

Decydując się na skorzystanie z usług tłumacza przysięgłego, warto wiedzieć, że zawód tłumacza przysięgłego jest regulowany ustawą. Oznacza to, że kandydat musi zdać egzamin, zanim zostanie wpisany na listę tłumaczy przysięgłych. Co z tego wynika? To, że nie każdy, kto zna język i jest w stanie poprawnie wykonać tłumaczenie, może pracować jako tłumacz przysięgły.

Nasze tłumaczenia wykonuje Wanda Konior, która jest dyplomowanym tłumaczem przysięgłym języka ukraińskiego i rosyjskiego. Jej nr to TP/31/12.  

Tłumaczenia Gdańsk – zobacz ofertę

Wykonujemy pisemne i ustne tłumaczenia z języka ukraińskiego i rosyjskiego. Działamy na terenie całego kraju, także na Pomorzu, m.in. w Gdańsku.

Tłumaczymy z ukraińskiego i rosyjskiego na polski, a także na niemiecki i angielski (i odwrotnie). W razie potrzeby wykonania tłumaczenia na inny język prosimy o kontakt, abyśmy mogli znaleźć odpowiedniego specjalistę.

Tłumacz przysięgły języka ukraińskiego Gdańsk

W naszej ofercie mamy tłumaczenia przysięgłe (ustne i pisemne) z języka ukraińskiego na język polski i odwrotnie – z języka polskiego na ukraiński. Wykonujemy tłumaczenia dokumentów różnego typu, przede wszystkim tych wymaganych przez urzędy i niezbędnych podczas rozmaitych postępowań sądowo-administracyjnych.

W ofercie mamy tłumaczenia uwierzytelnione pisemne m.in. aktów stanu cywilnego, dokumentów medycznych, umów i pełnomocnictw oraz aktów notarialnych, a także tłumaczenia uwierzytelnione ustne na potrzeby urzędów (m.in. Wydziału Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców i Urzędu Stanu Cywilnego), policji, sądu, prokuratury, oraz tłumaczenia w kancelarii notarialnej, tłumaczenie rozmów telefonicznych i obsługę konferencji.

Tłumacz przysięgły języka rosyjskiego Gdańsk

Nasza oferta tłumaczeń przysięgłych języka rosyjskiego jest podobna jak w przypadku języka ukraińskiego. Tłumacz przysięgły języka rosyjskiego Wanda Konior wykonuje tłumaczenia ustne i pisemne różnego rodzaju dokumentów, niezbędnych obywatelom rosyjskim do załatwienia spraw urzędowych w Polsce, m.in. aktów stanu cywilnego, świadectw maturalnych z Federacji Rosyjskiej, aktów urodzeń i dokumentów samochodowych.

W ofercie mamy też tłumaczenia ustne, zarówno zwykłe, jak i uwierzytelnione, niezbędne podczas wizyt w urzędach, kancelariach notarialnych, sądach, na policji itp.

Tłumaczenie dokumentów Gdańsk

Jak już zostało wspomniane, w naszej ofercie znajduje się tłumaczenie przysięgłe dokumentów różnego rodzaju, m.in.  aktów stanu cywilnego, umów, pełnomocnictw, aktów notarialnych, faktur, dokumentów technicznych, dokumentów medycznych, instrukcji obsługi, regulaminów pracy, starodruków. Wykonujemy również tłumaczenie dokumentów samochodowych.

Tłumaczenia szybkie i wygodne

Usługę tłumaczenia przysięgłego z języka ukraińskiego i z języka rosyjskiego wykonujemy na terenie całej Polski, również na Pomorzu – w Gdańsku i okolicach. 

Dokumenty do tłumaczenia można dostarczyć nam online za pomocą umieszczonego niżej formularza, pocztą e-mail albo za pośrednictwem WhatsAppa, Messengera lub Vibera, natomiast dostawa przetłumaczonych dokumentów odbywa się kurierem. Gotowe dokumenty są opatrzone odpowiednią pieczątką i dostarczane do rąk własnych w ciągu 72 h.

Tłumaczenia przysięgłe Gdańsk – kontakt

Nieważne, czy w której części Gdańska mieszkasz – Gdańsk Wrzeszcz, Gdańsk Chełm, a może Gdańsk Przymorze – jeśli potrzebujesz usługi tłumaczenia wykonanej przez tłumacza przysięgłego, możesz spotkać się z nami w naszym punkcie informacyjnym przy ul. Szafrania 11 lok. F8 albo  skontaktować się z nami bezpośrednio ze swojego domu lub pracy za pomocą:

    kolejny załącznik

    Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych informuję, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest WWW.TLUMACZALNIA.PL z siedzibą w 32-500 Chrzanów ul.Pogorska 11a. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych ze współpracą i komunikacją pomiędzy Administratorem a Panią/Panem. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępniane wyłącznie podmiotom współpracującym z Administratorem w celu realizowania współpracy i komunikacji z Panią/Panem. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne jednak brak ich podania uniemożliwi współpracę i komunikację z Administratorem.